NEWS: Sjednocení členství v jedno jediné a to za půlku! Místo 2.000 Kč si tak můžete užívat THE ALL IN MEMBERSHIP za 1.000 Kč měsíčně. Full-house obsah je tak nyní dostupnější než kdy dříve.

Kurzy

Aktuálně dostupné kurzy a lekce online. Zjistěte více u každého jednotlivého kurzu. Rozvíjejte se ve všech oblastech.

Vyberte si kurz

Všechny kurzy jsou zdarma dostupné členům The All In membershipu

Kniha je určena všem, kteří chtějí vědomě udělat ve svém životě změnu. Chce být vaším core manuálem pro jednoduché využití esenciálních olejů v každodenním životě. Dozvíte se, jak pomocí esencí můžete podpořit emoce, imunitu, péči o pleť, tělo nebo zdravý domov. Naučíte se, jak s esenciálními oleji pracovat a správně je aplikovat. Jak si z nich vytvořit nové rituály pro podporu zdravého životního stylu. Jak se zbavit zbytečných toxinů ve vašem domově. Najdete v ní také tipy pro děti, pro jógovou praxi nebo oblíbené autorčiny DIY recepty, které si doma zvládne vytvořit každý.

Recenze uživatelů

Zpětná vazba je pro nás důležitá. Všechny recenze naleznete zde. Budeme velice rádi, pokud přispějete i tou svou a tím tak pomůžete k neustálému vylepšování platformy PETRAMOVES.

Jana Pátková

Chief financial controller of the Zone

Dynamičnost/jemnost/ preciznost/lehkost a práce s dechem – tohle vše dokáže Péťa během lekce namíchat takovým způsobem, že na 60-90 min zapomenete na všechny rušivé myšlenky, co se nepřetržitě objevují v hlavě a nedají se ovládat. Zároveň je Péťa krásnou bytostí s čistou duší. Lekcí vede vědomě všechny účastníky – snaží se z nich dostat maximum a ukazát jim jogu v celé své hloubce a celistvosti. Oceňuji i výběr hudby během lekce a Péti obecný přístup k životu a prožitkům – díky tomu dokáže jógu zprostředkovat lidem z různých pracovních prostředí a v různých životních situacích. Za sebe mohu jedině doporučit.

Milan Heča

Fotbalový brankář, AC Sparta Praha

Výborné lekce jógy, při kterých si vždy protáhnete a posílíte celé tělo. Během cvičení jsem dokázal posunout limity svého těla. Díky individuálnímu přístupu Peťi jsem poznal, jak může být jóga variabilní.

Vladimíra Fremuthová

Zakladatelka a kurátorka vůní Meadows

Jógové lekce s Petrou nejsou jen o fyzické aktivitě, ale osobně je vnímám jako obrovské uvolnění od okolního tlaku. Petra dokáže krásným způsobem předávat nabité zkušenosti, naslouchat a být vnímavým průvodcem na jógové cestě.

Katarina Carda

Jogínka a máma

Každá lekce s Peťou je originální, od velmi fyzicky náročných, kdy vás motivuje překonat vlastní hranice a strachy až po očistné, dechové, relaxační a experimentální cvičení, kdy skončíte plni síly a odvahy. Taky má skvělé playlisty, které mě vždycky bavily:) Lekce jsou buď komorní nebo online, takže můžete cvičit kdykoliv a kdekoliv, jedno jestli jste začátečníci nebo pokročilí. Od mé první hodiny jógy s Peťou uběhla spousta let, ráda se k ní vracím a doporučuji všem, kteří chtějí na sobě pracovat.

Petra Zicha

Hematolog

Díky Petře a jejím lekcím jsem našla opravdovou lásku k józe. Jsem poměrně dynamický člověk, nicméně její lekce mě dokázaly uzemnit. Naučily mě žít okamžikem, daly mi novou perspektivu, naučily mě dívat se na život a problémy jiným pohledem, naučily mě snaze o meditaci a v neposlední řadě mě její lekce jako jediné zbavily vleklých zdravotních obtížích spojených s porodem. Na začátku jsem se pro bolesti zad byla sotva schopna ohnout pro syna do postýlky, po pár měsících jsem na tom byla fyzicky, ale i psychicky, lépe než před těhotenstvími a vlastně lépe než kdy v životě. Peťulka je neuvěřitelně inspirující člověk a pokud jste tomu otevřeni, zcela zásadně ovlivní a změní váš život. K lepšímu.

Jan Němeček

Obchodní ředitel nemovitostního fondu

Petra lekci vždy srozumitelně vysvětluje, tak že se neztratí ani chlap, co není přímo jogín. Po józe se vždy cítím uvolněný a silnější, i když jsou některé cviky a pozice náročné. Zvlášť výdrže. Doporučuji každopádně i chlapům, co si o józe někdy mysleli, že je jen pro ženské.

Julia Dacejova

Finanční konzultantka

Petru mi doslova do zivota priniesol prvy lockdown a odvtedy su jej online lekcie v mojom pravidelnom rozvrhu. Kazda hodina ma hlavu i patu, obcas prekvapi az extremnou narocnostou, obcas prave jemnostou, kazdopadne vzdy ma posuva vpred. Co ma na jej hodinach pritahuje, je ze to nezostava na fyzickej urovni, ale po kazdej hodine sa citim povzbudena a odpocinuta. PS: Urcite odporucam skusit i chlapom, easy to nebude 😉

Kamila Urbánková

Maminka tvořící projekt Žákův mlýn

Málokdo má tu schopnost jako Petra, dostat z člověka absolutní maximum. A když si myslí, že už opravdu dál jít nemůže, právě Petry osobnost ho pošoupne přeci jenom ještě kousek. Při jejích lekcích jsem zažila euforické stavy z posouvání vlastních možností, vyčerpanost a stejně tak i pocity blaženosti a klidu a krásna na duši. Každá lekce je jiná a unikátní a proto vás jóga s Petrou dokáže vtáhnout a nepustit. Miluju a děkuju:)

chybí Vám tu něco?

Zajímá Vás určité konkrétní téma z oblasti jógy, mentálního nastavení, zvládání stresových situací, výživy? Máte specifický dotaz?

Petra Vás velice zdvořile a důrazně žádá: „SEM S TÍM!“

Konkrétně k tomu Petra říká: „Jsem blázínek, jakékoli téma mě začne zajímat, udělám naprosté maximum pro to se o něm dozvědět co nejvíce (tak si třeba doma vyrábíme vlastní ionizovanou živou vodu, předcházelo tomu několik měsíců rešerší). Obchodím za Vás knihovny, dostupné workshopy, setkám se s top profesionály v daných oborech. Přečtu vše, co je k danému tématu možné nastudovat. Ano, je to trošku porucha, ale taková jsem já…potřebuji rozumět, jít do hloubky (amen mému ukončenému ročnímu raw dietnímu období, děkuji, již ne a chválím chléb s máslem :-D). Buď něco nedělám vůbec nebo to dělám pořádně. Možná nejste jediní, koho daná problematika zajímá a mně tím poskytnete nový stimul, kam se ubírat a co by Vás zajímalo. Proto prosím se neostýchejte a napište mi výše.“