lekce

Necítíte se ještě na členství? Máte tolik aktivit, že si chcete dopřát jen jednotlivou lekci? Právě pro Vás je pondělní či páteční lekce online s Petrou Němečkovou.

Jednorázové lekce

Jednotlivá lekce s Petrou Němečkovou, kterou natáčí vždy dvakrát týdně – v pondělí a v pátek. Členové membershipu k ní mají přístup 7 dnů, Vy si ji užijete po dobu 24 hod.

Každý týden nová dávka energie. Mé lekce jsou dynamické, plné techniky, nejčastěji posilovací, prohřejí celé Vaše tělo, uvolní emoce v záklonech, jindy spíše yinově protahovací, často zažíváme meditaci v prknech a spoustě čaturang. Dokáži motivovat i přivést ke klidu. Prožívejte jógovou cestu skrze fyzično se mnou. 

Recenze uživatelů

Zpětná vazba je pro nás důležitá. Všechny recenze naleznete zde. Budeme velice rádi, pokud přispějete i tou svou a tím tak pomůžete k neustálému vylepšování platformy PETRAMOVES.

Jana Pátková

Chief financial controller of the Zone

Dynamičnost/jemnost/ preciznost/lehkost a práce s dechem – tohle vše dokáže Péťa během lekce namíchat takovým způsobem, že na 60-90 min zapomenete na všechny rušivé myšlenky, co se nepřetržitě objevují v hlavě a nedají se ovládat. Zároveň je Péťa krásnou bytostí s čistou duší. Lekcí vede vědomě všechny účastníky – snaží se z nich dostat maximum a ukazát jim jogu v celé své hloubce a celistvosti. Oceňuji i výběr hudby během lekce a Péti obecný přístup k životu a prožitkům – díky tomu dokáže jógu zprostředkovat lidem z různých pracovních prostředí a v různých životních situacích. Za sebe mohu jedině doporučit.

Milan Heča

Fotbalový brankář, AC Sparta Praha

Výborné lekce jógy, při kterých si vždy protáhnete a posílíte celé tělo. Během cvičení jsem dokázal posunout limity svého těla. Díky individuálnímu přístupu Peťi jsem poznal, jak může být jóga variabilní.

Vladimíra Fremuthová

Zakladatelka a kurátorka vůní Meadows

Jógové lekce s Petrou nejsou jen o fyzické aktivitě, ale osobně je vnímám jako obrovské uvolnění od okolního tlaku. Petra dokáže krásným způsobem předávat nabité zkušenosti, naslouchat a být vnímavým průvodcem na jógové cestě.

Katarina Carda

Jogínka a máma

Každá lekce s Peťou je originální, od velmi fyzicky náročných, kdy vás motivuje překonat vlastní hranice a strachy až po očistné, dechové, relaxační a experimentální cvičení, kdy skončíte plni síly a odvahy. Taky má skvělé playlisty, které mě vždycky bavily:) Lekce jsou buď komorní nebo online, takže můžete cvičit kdykoliv a kdekoliv, jedno jestli jste začátečníci nebo pokročilí. Od mé první hodiny jógy s Peťou uběhla spousta let, ráda se k ní vracím a doporučuji všem, kteří chtějí na sobě pracovat.

Petra Zicha

Hematolog

Díky Petře a jejím lekcím jsem našla opravdovou lásku k józe. Jsem poměrně dynamický člověk, nicméně její lekce mě dokázaly uzemnit. Naučily mě žít okamžikem, daly mi novou perspektivu, naučily mě dívat se na život a problémy jiným pohledem, naučily mě snaze o meditaci a v neposlední řadě mě její lekce jako jediné zbavily vleklých zdravotních obtížích spojených s porodem. Na začátku jsem se pro bolesti zad byla sotva schopna ohnout pro syna do postýlky, po pár měsících jsem na tom byla fyzicky, ale i psychicky, lépe než před těhotenstvími a vlastně lépe než kdy v životě. Peťulka je neuvěřitelně inspirující člověk a pokud jste tomu otevřeni, zcela zásadně ovlivní a změní váš život. K lepšímu.

Jan Němeček

Obchodní ředitel nemovitostního fondu

Petra lekci vždy srozumitelně vysvětluje, tak že se neztratí ani chlap, co není přímo jogín. Po józe se vždy cítím uvolněný a silnější, i když jsou některé cviky a pozice náročné. Zvlášť výdrže. Doporučuji každopádně i chlapům, co si o józe někdy mysleli, že je jen pro ženské.

Julia Dacejova

Finanční konzultantka

Petru mi doslova do zivota priniesol prvy lockdown a odvtedy su jej online lekcie v mojom pravidelnom rozvrhu. Kazda hodina ma hlavu i patu, obcas prekvapi az extremnou narocnostou, obcas prave jemnostou, kazdopadne vzdy ma posuva vpred. Co ma na jej hodinach pritahuje, je ze to nezostava na fyzickej urovni, ale po kazdej hodine sa citim povzbudena a odpocinuta. PS: Urcite odporucam skusit i chlapom, easy to nebude 😉

Kamila Urbánková

Maminka tvořící projekt Žákův mlýn

Málokdo má tu schopnost jako Petra, dostat z člověka absolutní maximum. A když si myslí, že už opravdu dál jít nemůže, právě Petry osobnost ho pošoupne přeci jenom ještě kousek. Při jejích lekcích jsem zažila euforické stavy z posouvání vlastních možností, vyčerpanost a stejně tak i pocity blaženosti a klidu a krásna na duši. Každá lekce je jiná a unikátní a proto vás jóga s Petrou dokáže vtáhnout a nepustit. Miluju a děkuju:)