Recenze uživatelů

Zpětná vazba je pro nás důležitá. Všechny recenze naleznete zde. Budeme velice rádi, pokud přispějete i tou svou a tím tak pomůžete k neustálému vylepšování platformy PETRAMOVES.

Jana Pátková

Chief financial controller of the Zone

Dynamičnost/jemnost/ preciznost/lehkost a práce s dechem – tohle vše dokáže Péťa během lekce namíchat takovým způsobem, že na 60-90 min zapomenete na všechny rušivé myšlenky, co se nepřetržitě objevují v hlavě a nedají se ovládat. Zároveň je Péťa krásnou bytostí s čistou duší. Lekcí vede vědomě všechny účastníky – snaží se z nich dostat maximum a ukazát jim jogu v celé své hloubce a celistvosti. Oceňuji i výběr hudby během lekce a Péti obecný přístup k životu a prožitkům – díky tomu dokáže jógu zprostředkovat lidem z různých pracovních prostředí a v různých životních situacích. Za sebe mohu jedině doporučit.

Milan Heča

Fotbalový brankář, AC Sparta Praha

Výborné lekce jógy, při kterých si vždy protáhnete a posílíte celé tělo. Během cvičení jsem dokázal posunout limity svého těla. Díky individuálnímu přístupu Peťi jsem poznal, jak může být jóga variabilní.

Vladimíra Fremuthová

Zakladatelka a kurátorka vůní Meadows

Jógové lekce s Petrou nejsou jen o fyzické aktivitě, ale osobně je vnímám jako obrovské uvolnění od okolního tlaku. Petra dokáže krásným způsobem předávat nabité zkušenosti, naslouchat a být vnímavým průvodcem na jógové cestě.

Katarina Carda

Jogínka a máma

Každá lekce s Peťou je originální, od velmi fyzicky náročných, kdy vás motivuje překonat vlastní hranice a strachy až po očistné, dechové, relaxační a experimentální cvičení, kdy skončíte plni síly a odvahy. Taky má skvělé playlisty, které mě vždycky bavily:) Lekce jsou buď komorní nebo online, takže můžete cvičit kdykoliv a kdekoliv, jedno jestli jste začátečníci nebo pokročilí. Od mé první hodiny jógy s Peťou uběhla spousta let, ráda se k ní vracím a doporučuji všem, kteří chtějí na sobě pracovat.

LUCIE DORŇÁKOVÁ

Marketing Manager

Péťa je neskutečný dříč, nejen úžasná lektorka jógy, ale především mentorka, která vám dá víc než pevné, ohebné a zdravější tělo. S Péťou pochopíte, co jóga opravdu je, jak je náročná, jakou má hloubku, jak je osvobozující. Já jsem i díky ní změnila svůj život a Péťa se stala mou přítelkyní a součástí života. Za všechno děkuji a jsem vděčná!

Petr Vakoč

Profesionální cyklista a zapálený biohacker

Vždy úžasná lekce jógy přesně dle mých představ a potřeb.

Sylva Neradová

Studentka 3. LF UK

Úžasné hodiny jógy propojující všechny aspekty zdravého pohybu – funkční sílu, rozumnou mobilitu a dech. Průvodcem vám navíc bude příjemná a energii vyzařující osobnost 🙂

Vendula Fleišmanová

Vášnivá cyklistka a VIP services specialista, Letiště Praha

Lekce jógy s Petrou jsou naprosto unikátní. Péťa, která pro mě osobně představuje ztělesnění křehké bytosti, srší energií a dostane z vás na každé lekci úplně vše. Po fyzické stránce občas velmi výživné lekce, které vás ale na konci dovedou k totální psychické pohodě, spokojenosti, návalu štěstí, pokoře a vnitřní/vnější kráse. Nenutí, provází, ukazuje a především motivuje. Inhale&Exhale 🙂

Tereza Látová

Legal Counsel

Péti lekce jógy jsou moje nejoblíbenější aktivita v Praze.

Sára Masopustová

Studentka ekonomie a NJ, milovnice přírody a zvířat

Petra je skvělá lektorka. Její lekce obsahují vždy všechny prvky jógy – sílu, protažení, ale zároveň i klid. Zároveň vždy skvěle poradí, ukáže různé modifikace a věnuje se správnému provedení asán. Pravidelně si pouštím i online lekce, které jsou skvěle připraveny pro každého. Po lekcích mám vždy skvělý pocit hlavně sama ze sebe, protože Petra z vás při józe dokáže dostat to nejlepší, aniž bych vás k čemukoliv tlačila

Petra Zicha

Hematolog

Díky Petře a jejím lekcím jsem našla opravdovou lásku k józe. Jsem poměrně dynamický člověk, nicméně její lekce mě dokázaly uzemnit. Naučily mě žít okamžikem, daly mi novou perspektivu, naučily mě dívat se na život a problémy jiným pohledem, naučily mě snaze o meditaci a v neposlední řadě mě její lekce jako jediné zbavily vleklých zdravotních obtížích spojených s porodem. Na začátku jsem se pro bolesti zad byla sotva schopna ohnout pro syna do postýlky, po pár měsících jsem na tom byla fyzicky, ale i psychicky, lépe než před těhotenstvími a vlastně lépe než kdy v životě. Peťulka je neuvěřitelně inspirující člověk a pokud jste tomu otevřeni, zcela zásadně ovlivní a změní váš život. K lepšímu.

Jan Němeček

Obchodní ředitel nemovitostního fondu

Petra lekci vždy srozumitelně vysvětluje, tak že se neztratí ani chlap, co není přímo jogín. Po józe se vždy cítím uvolněný a silnější, i když jsou některé cviky a pozice náročné. Zvlášť výdrže. Doporučuji každopádně i chlapům, co si o józe někdy mysleli, že je jen pro ženské.

Julia Dacejova

Finanční konzultantka

Petru mi doslova do zivota priniesol prvy lockdown a odvtedy su jej online lekcie v mojom pravidelnom rozvrhu. Kazda hodina ma hlavu i patu, obcas prekvapi az extremnou narocnostou, obcas prave jemnostou, kazdopadne vzdy ma posuva vpred. Co ma na jej hodinach pritahuje, je ze to nezostava na fyzickej urovni, ale po kazdej hodine sa citim povzbudena a odpocinuta. PS: Urcite odporucam skusit i chlapom, easy to nebude 😉

Kamila Urbánková

Maminka tvořící projekt Žákův mlýn

Málokdo má tu schopnost jako Petra, dostat z člověka absolutní maximum. A když si myslí, že už opravdu dál jít nemůže, právě Petry osobnost ho pošoupne přeci jenom ještě kousek. Při jejích lekcích jsem zažila euforické stavy z posouvání vlastních možností, vyčerpanost a stejně tak i pocity blaženosti a klidu a krásna na duši. Každá lekce je jiná a unikátní a proto vás jóga s Petrou dokáže vtáhnout a nepustit. Miluju a děkuju:)

LUCIE PELČÍKOVÁ​

Spoluzakladatelka organizace Started​

Nejlepší jóga v Praze. Petra je skvělá trenérka, která umí jemným způsobem dostat z člověka to nejlepší. Na jejích lekcích jógy se člověk s každou hodinou posouvá dál, vždy vidí další pokrok. Člověk zjistí, že limity jsou opravdu jen v hlavě a že dokáže to, co si předtím myslel, že nedokáže 🙂 Hodiny jsou klidné, dají člověku přesně to, co potřebuje. Prolítala jsem celou Prahu, než jsem našla hodiny s Petrou, a rozhodně jsou o úroveň jinde, než ostatní lekce jógy.

Klára Gorgoňová

Koordinátorka SZP na Státním zemědělském intervenčním fondu

Není dostatek slov, kterými by šlo popsat jógu s Péťou…jako ji nelze popsat jedním slovem…snad můžu napsat Něžný Terminátor, který ví co dělá a dělá to srdcem. A taková je s ní i jóga…kompletní, někdy bolí, ale léčí a pokud jí propadneš, nemáš dost a chceš víc…

Katarina Šorejs

Headhunter

Moj každodenny unik pred realitou vsedneho dna 20-30 min jogy s Petou spravi den hned krajsim

Zuzana Mazzoleni

Majitelka Cafe Bistro Pointa a královna prosecca zero sugar

Petramoves je víc než jóga… je to pohlazení duše a zároveň se nikdy neví předem, kdy nám dá Petra sáhnout na dno… každá lekce je challenge, každá je jedinečná, každá zvládnutá přináší pocit výhry. Díky Peti, že jsi součástí mého dne již řadu let.

Tereza Franc

1. česká dáma champagne a koňaku, majitelka wine baru

Petra je skvělá průvodkyně jógovou praxí. Propojuje různé styly, tělo i duši a zaměřuje se významně na dech. Její lekce jsou dynamické, originální a rozhodně se nebudete nudit. Naopak Vás každá lekce posune dál. Petra umí dát pěkně zabrat, ale taky odlehčit lekci vtipnými komentáři. 🙂