Aktuálně
nemáte přístup
Cena
součást členství
Jak získat přístup?

Trust the process

Lekce se záměrem "Cokoli se v našem životě děje, důvěřuj procesu“. Hřejivá vinyasa plná drills na celé tělo, mobility, nechybí plynulá flow od pozdravů slunce, přes klasické pozice, twisty i několik záklonů. Zapotíte se.

Monday Purifying Flow

Očistná detoxikační flow pro Vás, pokud máte, připravte si jeden blok…začneme aktivačním dechovým cvičením pro naboostování energie. Spousta twistů, pozic na střed těla, uvolnění kyčlí či zamotaný orel 🙂

Orange&Brown

Začneme jednoduchým dechovým cvičením pro zkoncentrování. Následuje vinyasa lekce, kde rozhýbeme ramena a proplujeme flow na celé tělo, včetně posílení v prknech, závěrečných "core drills" a uvolňující shavasaně!

Earth Flow

Kyčle, střed těla, vinyasa, hodně prken, vrána, to vše zažijete v této lekci a na závěr se budete cítit silnější a plni odhodlání a koncentrace…zasloužená shavasana na závěr.

Feel pure love

Proplujeme vinyasou na vlně dechu, začneme aktivací core, rozhýbáním celého těla. Klasické pozice, twisty, síla, drills a balanční pozice. Zakončíme kompletní hormonální závěrečnou sérií. Budete cítit celé tělo

Mobility+Yoga

Na začátku zmobilizujeme celé tělo, dvacetiminutová "rozcvička" na každý den. Následuje velice příjemná klasická jóga. Síla, pozdravy, drills, kompletní hormonální závěrečné pozice přes most, svíčku, pluh a rybu.

Ustrasana Monday

Typická flow zaměřená na sílu středu těla, rozhýbání kyčlí a postupné prohřátí do záklonů. Nechybí twisty, ani vrána. Završíme třemi plnými velbloudy, lekce je důkladně instruovaná.

Strong Yogi & Relax

Můžete mě v první části proklínat, boční prkna, opakování, drills, hluboký dech, kratší vinyasa flow a na závěr protipól v delších výdržích v uvolňujících pozicích. Budete se cítit božsky silní a zrelaxovaní.

Basics Be You

Dnešní lekce je "velice klasická" - instrukce, prkna, pozdravy, záklony, zkrátka VŠE s plnou pozorností k sobě, tělu, dechu. Zapotíte se. Příjemně. Přidávám řadu instrukcí, lekce je vhodná i pro začátečníky, neztratí se nikdo.

Rock The Block

Hřejivá flow s cihličkou, yes! Tuhle lekci sama zbožnuji, dejte jí šanci a možná se ocitnete i ve stoji na předloktí! Protáhnete, posílíte, uvolníte, překonáte mentální strachy a budete silnější.

Máte odcvičeno? Mrkněte co je nového na Instagramu.